MODA CLUB Odzież Damska GERRY WEBER i TAIFUN, Odzież Męska ROY ROBSON


KONTAKT

adres Al. Wyzwolenia 1-3
70-552 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

MODA CLUB - Sklep z garniturami męskimi, koszulami męskimi i kostiumami damskimi w Szczecinie. Wyjątkowa moda dla wyjątkowych ludzi…


Wśród wielu sklepów mijanych z modą męską, wyróżnia się jeden: sklep Moda Club.

Moda Club została założona po prywatyzacji salonu Moda Polska. Włożono mnóstwo wysiłku i poświęcenia aby zbudować szanowaną i rozpoznawaną markę Szczecina. Ubierają się u Nas całe rodziny.


 Od pewnego czasu Polsce trend kupowania przez Panów garniturów męskich z wysokiej jakości tkanin staje się bardzo powszechny.

Mężczyzn ubieramy w najlepszej jakości garnitury męskie w Szczecinie.

Zakup eleganckiej odzieży z tkanin wysokiej jakości staje się już standardem rodzinnym i wielopokoleniowym.

Obecnie Panowie przyprowadzają do naszego salonu swoich dzieci i wnuków, aby zapoznali się z nowymi trendami mody w garniturach męskich.

 
Cieszymy się kiedy przychodzą do nas klienci, którzy upodobali sobie nasz sklep w latach 80-tych, 90-tych a teraz przyprowadzają swoich młodszych członków rodziny. Sklep nasz oferuję odzież damska jak i męską.

Obydwa działy to bardzo wysoka jakość i niepowtarzalność. Jednym z naszych atutów jest położenie gdyż znajdujemy się w samym centrum Szczecina z parkingiem przed salonem.

Klienci znajdą u nas przede wszystkim niepowtarzalną, indywidualną ofertę uznanych marek światowych takich jak Gerry Weber dla Pań i Roy Robson dla Panów. Towarzyszy temu miła i profesjonalna obsługa, a także indywidualne podejście do klienta i jego wymagań. Zapraszamy do zapoznania z ofertą sklepu na naszej stronie internetowej. Życzymy udanych zakupów…